tren

Dipolazer Coolite Pro XL

Dipolazer Coolite Pro XL
11.12.2020
483

1. Fiber Bağlantılı Diyot Lazeri
Dipolazer, epilasyon için makinenin yüksek mukavemetli ve zorlu çalışma ortamı için yetkin olmasını sağlayan FCD teknolojisini sunan ilk şirkettir. FCD lazer yüksek sıcaklık (45) ve yüksek nem altında çalışabilir, bu da lazer jeneratörünün ömrünü önemli ölçüde uzatır.
Dokunmatik soğutma sistemi
Safir dokunmatik soğutma, maksimum rahatlık ve güvenlik ile cilt yüzeyi için güvenilir ve sürekli soğutma sonucu sağlar. Daha az folikülde maksimum enerji hedefi doku tarafından tüketilir. 0 ila 5 ℃ arasındaki sıcaklık, tedavi konforunu daha da artırır.
İki yıllık lazer jeneratörü garantisi
Dipolazer , hangisi önce gelirse, 25 milyon çekim veya 2 yıl için lazer jeneratör garantisi sunar. Lazer jeneratörü, 50 milyon çekime kadar süper uzun hizmet ömrü ile birlikte gelir.
Ultra hafif başlık, yüksek verimli çalışma
Başlığın ağırlığı, dikey lazer istifli el aletine kıyasla büyük ölçüde azaltılmıştır. Uzun süreli çalışma sırasında operatörler kendilerini daha rahat hissederler. 12×12 mm nokta Büyük alanda hızlı ve verimli çalışma için boyuta erişilebilir. Açığa çıkan enerji, tüy almanın gerekli olduğu cildin her santiminde mükemmel sonuçlar verir.
Düzgün Enerji Dağılımı
Fiber bağlı diyot lazer, daha nazik ve etkili epilasyon için küçük bir sapma açısında eşit bir enerji dağılımı ile tasarlanmıştır.
Kolay bakım
8mm makro kanal tasarımı ile Dipolazer Coolite Pro artık filtrelerin veya iyon gidericinin değiştirilmesine gerek kalmaz. Daha büyük hacimli lazer jeneratörü ile, azalan ısı akısı Lazer jeneratörünün termal hasarını etkili bir şekilde önler. Bu arada, Bendislazer Coolite Pro, güç verimliliğini artıran ve aşırı ısınmayı azaltan yüksek voltajla ancak düşük akımla çalıştırılır.
Lazer özellikleri
Lazer Tipi Fiber Bağlantılı Diyot lazer
Dalgaboyu 810 nm
Lazer gücü 800 W
Darbe genişliği 7 ~ 600 ms
Enerji yoğunluğu 1 ~ 120J / cm2
Atış frekansı 1-10HZ

Uygulama Cilt ve Alan
Cilt tipi I ~ VI ten renkleri isteğe bağlı
Alanlar Kollar, Bacaklar, Göbek, Bikini, Koltuk altı koltuk altı gibi küçük alanlar
Uygulama modu
Normal Hızlı mod
Soğutma sıcaklığı
Serbest ayar modu
Soğutma sistemi
Soğutma
Soğutma sıcaklığı ≤5 ℃
Boyut
Spot boyutu 12 mm * 12 mm
Boyut 470 * 540 * 1220 mm
Ana çerçeve ağırlığı 40kg

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Elif Bozkurt dedi ki:

    Merhaba
    Ben küçük güzellik salonuma şu an sadece cilt bakımıyla başladım ve sizin lazer cihazınızı eklemeyi düşünüyorum fakat fiyat bilgisini alabilirmiyim? Ve online öğretim yapiyormusunuz?
    Iyi günler

    Elif Bozkurt

Whatsapp
Dilan Polat Destek
Dilan Polat Destek
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?