image 35 1170x658 11 1 1
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Beyazlatma + İdrar Kaçırma Kuruluk İyileştirme

Asırlardır kadınlar, cinsel organlarıyla alakalı birçok sorun yaşamıştırlar. Teknolojinin ilerlemesiyle tüm bu sorunlara çözümler bulunarak kadınların hayat kalitelerinin artması sağlanmıştır. Genital kararma, idrar kaçırma ve vajinal kuruluk kadınların yaşadıkları sorunlardan sadece birkaçıdır. Yaşanan tüm sorunların çözümü kliniğimizde mevcut!

Genital Bölge Kararması Nedenleri

  • Doğum ve hamilelikler: Kadınların hormonal değişimler yaşaması sebebiyle, kadınların genital bölgesinde kararmalara sebebiyet verebiliyor.
  • Doğru iç çamaşırı seçilmemesi: Polyester vb kumaşlardan yapılan iç çamaşırları, genital bölgenin havasız kalmasına neden oluyor. Havasız kalan genital bölgede kararmalar görülüyor. %100 pamuk ve hava alan iç çamaşırları tercih edilerek bu sorunun önüne geçilebilir.
  • Ağda ve jilet: Bazı epilasyon yöntemleri doğrudan olarak genital bölge kararmalarına sebebiyet vermekte. Sıcak ağdanın genital bölgeye doğrudan uygulanması, zaten hassas olan deriyi yakar ve iyileştiğinde kararmış bir görüntüyle karşılaşmış olursunuz. Jiletin yanlış kullanımı da genital bölge kararmasına neden olmaktadır. Jilet yüzünden bölgede tahriş oluştuysa kararmaların yaşanması muhtemeldir.
  • Fazla güneşlenme: Yazın plajlarda güneşte fazla kaldığınız zaman boyunca, güneş ışıkları genital bölgenizin derisinde pigmentasyon bozuklukları yaşamanıza neden olabilir ve genital bölge kararması sorunuyla karşı karşı kalabilirsiniz.

Genital Bölge Beyazlatma

Genital bölge kararmaları birçok kadının yaşadığı sorunlardan sadece bir tanesi. Genital bölge kararmaları artık korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor! Son teknolojik cihazlarımızla sadece birkaç seansta genital bölge kararmalarınızı tamamen gidermek mümkün.

İdrar Kaçırma

Bazı dokusal bozukluklar veya yaşlanma sebebiyle idrar kaçırma problemleri görülebilir. Kliniğimize uğrayarak doğru bir tedavi programıyla idrar kaçırma sorununuza elveda diyeceksiniz!

Vajinal Kuruluk

Stres, hormonal bozukluklar ve menopoz gibi nedenlerden dolayı vajinada yeterli sıvının salgılanmaması, vajinal kuruluk problemine sebep olur. Kliniğimize uğrayarak, sizin için uygulanacak uygun tedavi programı ile birkaç seansta vajinal kuruluğa elveda diyebilirsiniz.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.