image 35 1170x658 8 1
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Dövme Silme İşlemi

Dövme silme, dövmesinden pişman olan ya da farklı sebeplere bağlı olarak dövmesini sildirmek insanların yaptırdığı bir işlemdir. Dövme silme işlemi, lazer cihazlar ile yapılmakta ve derinin içerisine işlenen boyanın parçalanması sağlanmaktadır.

Dövme silme işleminde kullanılan lazer cihazlar, öncelikle boyanın parçalanmasını sağlayacaktır. Sonrasında ise parçalanan bu boyalar, vücut tarafından yok edilmektedir. Dövme rengi açtırmak, dövmenin daha silik görünmesini sağlamak ya da dövmeden tamamen kurtulmak için bu yöntem kullanılmaktadır.

Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Günümüzde en çok kullanılan ve en etkili olarak kabul edilen dövme silme işlemi, lazerler ile yapılmaktadır. Lazerle dövme silme, genellikle birden fazla seansta tamamlanmaktadır. Bu işlemin acı seviyesi ise, dövme yaptırmak ile aynı derecede olduğu şeklinde tabir edilmektedir. Ancak müşterilerin isteği üzerine bölgesel uyuşturucu kremler kullanılabilmekte ve daha acısız bir şekilde dövmenin silinmesi sağlanabilmektedir.

Lazer ışıklarının parçaladığı dövme boyaları, bağışıklık sistemi tarafından emilmekte ve vücuttan atılmaktadır. Bu sayede birkaç seans içerisinde boyalar tamamen yok edilip vücuttan uzaklaştırılabilmektedir.

Dövme Silme Fiyatları

Dövmesini sildirmek insanlar, sıkça dövme silme fiyatları araştırması yapmaktadır. Bu noktada, dövmenin boyutu, kapladığı alan, uygulanacak seans, yapılacak lazer işlem gibi pek çok husus göz önünde bulundurularak bir fiyat belirlenebilmektedir. Bu nedenle dövme sildirme fiyatları ile alakalı net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır.

Dövme ne kadar küçükse ve ne kadar az iğne darbesiyle yapılırsa, silme işlemi bir o kadar basit ve uygun fiyatlı olacaktır. Ancak büyük ve yoğun dövmelerde seans sayısı artacağı için fiyatta da artış gözlenir. Fiyat hakkında en doğru bilgiyi almak için bizlere ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Dövmenizin durumu incelendikten sonra net bir bilgi alabilirsiniz.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.