Dilan Polat

Güzellik Salonu

Uzun Yıllardır Güzellik Sektöründe Arkamızda Binlerce Memnun Müşteri Bırakarak Hizmetlerimize Hız Kesmeden Devam Edip Dilan Polat Güzellik Salonu Adını Bu Sektörde Marka Haline Getirmeyi Hedefleyerek Gelişen Teknolojiye Ayak Uydurarak Müşteri Memnuniyetini En Zirveye Çıkarmak Misyonumuzdur.

Makyaj Ve Güzellik 100%
Epilasyon 100%
Akne&Leke Bakımı 100%
Dipomed

Cihazlarımız

Dipotens

Dipomed Cihazları

Dipoderm Pro Epilasyon

Dipomed Cihazları

DipoFace Hydra Cilt Bakımı

Dipomed Cihazları
Dilan Polat

Ne Yapıyoruz ?

Kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonunu bozmak amaçlı kullanılan epilasyon yöntemi, pek çok kadın tarafından tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Farklı çeşitleri bulunan yöntem, genel olarak kadınların tercih ettiği bir uygulama olsa da erkekler de vücudun çeşitli bölgeleri için yöntemden faydalanmaktadır. Farklı seanslar üzerinden uygulanan yöntem ile tüylerden temelli bir şekilde kurtulmak amaçlanmaktadır. Fakat kişinin vücudunda bulunan kılın yapısına göre bu hususta değişiklik meydana gelebilmektedir.

Bilindiği üzere vücutta bulunan istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için oldukça can sıkıcıdır. Bu nedenle çoğu kişi, kılların sürekli alınmasından yorulmakta bu kıllardan temelli kurtulmak ister. Bu noktada epilasyon yönteminin sağladığı avantajlar nedeniyle pek çok insan tarafından tercih sebebi olduğunu ifade etmek olanaklıdır.

Vücudun doğal formuna ulaşmasını olanaklı hale getiren ve yüksek teknolojili bir cihaz olarak estetik uygulamalarında yerini alan Dipotens, pek çok insan tarafından merak konusu olan cihazlardan biridir. Mikro ve galvanik akımın birleştirilmesinden meydana gelen ve vücuda pek çok katkı sunan cihaz, özellikle zayıflama konusunda başarılı sonuçlar vermekte olup bu nedenle tercih sebebi olmaktadır. Cihazın zayıflamaya etkisi, pek çok kişinin dipotens nedir sorusunu sorarak konu ile ilgili detaylı bir araştırma içerisinde olmasını sağlamaktadır.

Dipotens cihazının tercih edilmesi noktasında pek çok neden bulunmakta olup bu nedenlerden ilki sağlıklı bir şekilde incelmenin gerçekleştirilmesidir. Bu noktada cihaz, sahip olduğu özellikler ile birlikte kısa sürede kişilerin istedikleri kilolara ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir. Dipotens uygulaması, ilk seanstan sonra etkisini göstermekte ve birçok kişinin forma girmesini mümkün kılmaktadır.

İncelme; diyet, egzersiz ya da spor yapmasına rağmen fazla kilolarından kurtulamayan kişilere sunulan bir uygulamadır. Lokal olarak gerçekleştirilen ve Rasping olarak bir zayıflama imkanı sunan uygulama, son yılların en gözde estetik yöntemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır.

Yağların en fazla biriktiği alanlarda uygulanan yöntem, törpüleme olarak da bilinmektedir. Kilo vermek için bütün adımları uygulayan fakat kilo verme konusunda sorun yaşayan kişilere sunulan ve kısa sürede ideal bir görüntünün oluşmasını mümkün kılan incelme hem kadın hem de erkekler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Rasping uygulaması, yağ dokularının fazla olduğu bölgelerde gerçekleştirilmekte olup bu bölgelerde bulunan yağ hücreleri küçültülmekte ve bu sayede bölgenin incelmesi sağlanmaktadır. Uygulamanın gerçekleştirildiği bölgeler genel olarak karın, bel ve basen bölgeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulamanın oldukça kısa sürdüğünü ve hızlı bir şekilde istenilen bölgede incelme sağlandığını ifade etmek olanaklıdır. Bu bağlamda Rasping pro yaptıranların yorumları, genel olarak olumlu bir seyir izlemektedir.