Hifu İşlemi
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Hifu İşlemi

Hifu, günümüzde en çok tercih edilen ameliyatsız kozmetik işlemlerden bir tanesidir. Hifu nedir sorusuna yanıt arayan bireyler, bu işlemin temel olarak odaklanmış ses dalgaları kullanılarak yapıldığını ve böylelikle yüz germeyi sağlayan bir işlem olduğu bilinmelidir. Hifu işlemi, ortalama olarak 45 dakika içerisinde sonlandırılmakta ve herhangi bir ağrıya neden olmamaktadır.

Hifu İşlemi Nerelere Yapılır?

Ameliyatsız cilt germe olarak da bilinen Hifu, başta yüz olmak üzere cilt üzerinde istenen yere uygulanabilmektedir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak bacak, kol, boyun, gıdı, alın, yanak gibi çeşitli bölgelere uygulama yapılabilmektedir. Muayeneden sonra uygulama yapılmasını istediğiniz bölgelere Hifu yaptırabilir ve ameliyata girmenize gerek kalmadan cildinizin gergin ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Hifu Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Ses dalgalarıyla yapılan ameliyatsız bir işlem olan Hifu ile ilgili en çok yöneltilen sorulardan biri de Hifu ne zaman etkisini gösterir sorusudur. Hifu, genel olarak 1 aydan sonra etkisini gösterir. Bu etki süresiz olarak devam etmektedir. Ancak yaşlanma süresi durdurulamadığı için Hifu işlemi 2 yıl kadar dayanıklı olabilmektedir.

Hifu işleminin etki süresini uzatabilmek için en çok tercih edilen yöntem ise, Hifu’dan 15 gün sonra dolgu ya da botox işlemi yaptırmaktır.  Bu sayede kaslar dondurulmakta ve yaşlanma etkileri görülmemektedir.

Hifu Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Hifu yaptırmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biri de Hifu sonrası nelere dikkat edilmeli sorusunun yanıtıdır. Hifu, ağrıya neden olmadan yapılabilen ve işlemin hemen ardından direkt olarak günlük hayatınıza dönebileceğiniz bir işlemdir. Bu nedenle bu işlem sonrasında büyük önlemler alınmasına gerek bulunmamaktadır. Bu noktada yalnızca çok sert yiyecekler tüketmemeye ve ağır sporlar yapmamaya dikkat etmeniz yeterli gelecektir.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.