Gıdı Lipoliz İşlemi (İğneli)
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Gıdı Lipofiz İşlemi

Gıdı bölgesindeki yağlanmalar, kötü bir görünüme sebebiyet verebilmekte ve çene hattının görünmemesine neden olabilmektedir. Gıdı lipofiz işlemi, bu sorunun ortadan kaldırılmasını sağlayan ve uzun yıllardır en etkili yöntem olarak kullanılan gıdı bölgesi yağlardan kurtulma işlemdir. Aşırı kilo, hızlı kilo verme ve bu gibi nedenlere bağlı olarak görülen gıdı, lipofiz sayesinde kalıcı olarak eritilebilmektedir.

Gıdı Lipofiz İşlemi Nasıl Yapılır?

Gıdı lipofiz işlemi, kısa sürede tamamlanabilen ve acısız bir işlemdir. Uzmanlar tarafından yapıldığı zaman anında etkisini gösteren ve herhangi bir komplikasyona sebebiyet vermeyen gıdı lipofiz işlemi, lazer ile yapılmaktadır. Gıdı bölgesinde bulunan yağlara erişilmesi ve bu yağların lazer kullanılarak eritilmesi sayesinde çene hattının belirgin olması sağlanmaktadır.

Ortalama 45 dakikada başarıyla tamamlanan bu işlem, 10 yıla kadar etkisini korumaktadır. Ancak tekrar kilo alma ve gıdı bölgesinin yağlanması gibi durumlar görülürse, tekrar gıdı lipofiz yaptırılabilmektedir. Gıdı lipofiz yaptıranlar, kilo almamaya dikkat ederlerse bu etki süresini çok daha uzun dürdürebilmektedir. Bu nedenle bu ameliyatsız estetik işlemin kaç yıl boyunca etki göstereceği tamamen sizlere bağlıdır.

Gıdı Lipofiz Fiyatı

Gıdı lipofiz işlemi yaptırmak isteyen bireylerin en çok araştırdığı konulardan biri de bu işlemin fiyatıdır. Gıdı lipofiz fiyatları, bazı hususlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle ön muayene öncesinde bet bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır.

Gıdı bölgenizde meydana gelen yağlanma, sarkma, çene hattı belirsizliği gibi sorunlardan tamamen kurtulmak istiyorsanız, internet sitemizde belirtilen iletişim yöntemlerini kullanarak bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Uzman kontrolünden sonra yapılması gereken tüm adımlar tarafınıza aktarılacak ve fiyat hakkında bilgilendirme de sağlanacaktır. Daha sonrasında gün belirlenecek ve ortalama 45 dakika süren acısız lazer lipofiz uygulanacaktır.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.