image 35 1170x658 10 1
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Scar Tedavisi

Scar tedavisi, günümüzde en çok rağbet gören işlemlerden biridir. Bu işlem, yara izi anlamına gelen scar veya skar yapısının, yani farklı nedenlerden dolayı vücut üzerinde kalan izlerin, giderilmesini sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Scar tedavisi, genel olarak 10 dakika içerisinde tamamlanmakta ve aktif bir yara olmadığı için tamamen etki göstermektedir.

Scar tedavisi, pek çok farklı yara izi için yapılabilmektedir. Aşağıdaki listede, skar tedavisi ile geçirilmeye uygun olan bazı yara izi türleri belirtilmektedir.

  • Hayvan ısırıklarından dolayı oluşan skar,
  • Cerrahi operasyon izleri,
  • Dikiş izleri,
  • Kaza sonucu oluşan yara izleri,
  • Hastalık izi (Döküntü gibi)
  • Cilt yanığı izleri,

Bu ve bunun gibi pek çok yara izi için tedavi mümkündür. Bu yara izlerinin geçirilmesi, hem bireylerin kendilerini daha iyi hissetmesini sağlamakta, hem de kozmetik anlamda güzel ve kusursuz bir görünüme vesile olmaktadır.

Skar İzleri Nasıl Geçer?

Yara izlerinden memnun olmayan ve skar izleri nasıl geçer sorusunu yönelten bireyler, yara izlerinin az da olsa belirgin kalacağını bilmelidir. Yara izlerinin tamamen giderilebilmesi için ameliyatsız operasyonlar kullanılmaktadır. Yara türüne ve müşterilerimizin isteğine bağlı olarak değişkenlik gösteren bu tedavi yöntemleri, %100 etki etmekte ve istenmeyen izlerin silinmesini sağlamaktadır.

Skar Tedavisi Fiyatları

Skar tedavisinde uygulanacak yöntem, yara izinin durumu, büyüklüğü gibi birden fazla unsur, skar tedavisi fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Bu nedenle bu tedavi yöntemi ile ilgili tam bir fiyat bilgisi vermek yanlış olacaktır. Zira fiyatlandırma yapılmadan önce mevcut yara izinizin ne durumda olduğu mutlaka kontrol edilmelidir. Gerekli kontrolden sonra hastalar ile görüşme sağlanarak işlem hakkında bilgi verilmekte ve yöntem belirlenmektedir. Son adımda ise işlemden hemen önce fiyatlandırmanın nasıl olacağı konuşulmaktadır.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.