hydrafacial B 1170x658 1
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Dipoface Hydra

Dipoface Hydra nedir sorusu, son dönemlerde pek çok insan tarafından sorulmakta olup soruya yönelik çeşitli araştırmalar gerçekleştirilmektedir. Cilt lekelerini gidermek ve ciltte derinlemesine bir temizlik gerçekleştirmek için tercih edilen Hydrafacial uygulaması, cilt üzerinde olumlu etkilerde bulunmakta olup özellikle kadınlar tarafından ön planda tutulmaktadır.  

Dipoface Hydra Nedir? 

Yeni bir teknoloji olarak sunulan ve cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde kullanılan uygulama, olumlu etkileri ile ön planda yer almaktadır. Cildin parlak kalmasını ve kırışıklıkların giderilmesini olanaklı hale getiren yöntem, cildi nemlendirmekte ve sağlıklı görünmesini mümkün kılmaktadır.Dipoface Hydra makinesi ile gerçekleştirilen uygulama, çeşitli seanslar dahilinde ciltte istenilen görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır.  

Dipoface Hydra Uygulaması Hangi Sorunların Tedavisinde Kullanılır? 

Ciltte meydana gelen çeşitli sorunların giderilmesi noktasında oldukça başarılı olan Dipoface Hydra uygulaması kapsamında bulunan sorunları genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır: 

 • Cilt yenileme 
 • Akne ve lekelerin tedavisi 
 • Kırışıklıkların giderilmesi 
 • Ciltte meydana gelen leke ve çukurların tedavisi 
 • Cilt yüzeyinde bulunan ince kırışıklıklar ve çiziklerin giderilmesi 
 • Cildin parlak bir görüntüye ulaşması 
 • Cildin nemlenmesi 

Yukarıdaki gibi sıralanan alanlarda kullanılan yöntem, çok başarılı sonuçlar verdiği için pek çok insan Dipoface Hydra makinesi ile gerçekleştirilen uygulamayı tercih etmektedir.  

Dipoface Hydra Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir? 

Uygulama, özel bir makine ile gerçekleştirilmekte olup uygulama için çeşitli işlem basamakları kullanılmaktadır. Bu bağlamada uygulama dahilinde aşağıdaki adımların uygulandığını ifade etmek gerekmektedir: 

 • Cilt vakum sistemi ile birlikte ciltte temizlik gerçekleştirilir. 
 • Vakum ve sıvı ile birlikte peeling işlemi gerçekleştirilir. 
 • Akne, sivilce ya da lekeler için özel serum uygulaması uygulanır. 
 • Cihazın özel spiral dizaynı ile birlikte cildin nemlendirilmesi sağlanır. 
 • Akne ve cilt kırışıklıkları için özel led tedavisi uygulanır. 

Yukarıdaki adımlar ile birlikte gerçekleştirilen uygulama, pek çok insanın istediği cilt yapısına ulaşmasını olanaklı hale getirmekte olup bu nedenle tercih sebebi olmaktadır.  

Dipoface Hydra Uygulaması Kaç Seans Sürer? 

Haftada 1 kez olacak şekilde 4 ya da 6 seans uygulanmakta olup bu sayede cilt üzerinde istenilen sağlıklı yapıya ulaşılmaktadır. Dipoface Hydra ne kadar sürer sorusu kapsamında 4 y da 6 seans sürdüğünü ifade etmek mümkündür.  

Dipoface Hydra Uygulaması Avantajları Nelerdir? 

Uygulamanın pek çok avantajı bulunmakta olup bu avantajlar, birçok insanın bu uygulamadan faydalanmasını olanaklı hale getirmektedir. Uygulamanın avantajlarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır: 

 • Cilt tonunda bulunan dengesizlikler giderilmektedir. 
 • Cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanmaktadır. 
 • Leke ve aknelerden kurtulmak olanaklı hale getirmektedir. 
 • Ciltteki ölü derilerin atılması mümkün kılınmaktadır. 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen avantajlar ile birlikte uygulamanın özellikle kadınlar arasındaki yaygınlık gösterdiğini ifade etmek mümkündür.  

Dipoface Hydra Uygulaması Fiyatı 

Dilan Polat Güzellik Salonu dahilinde yer alan uygulama, müşterilere uygun fiyatlar üzerinden sunulmakta olup Dipoface Hydra fiyat konusunda detaylı bilgiler alınabilmesi için firma yetkilileri ile görüşmek olanaklıdır. Firma, müşterilerine her zaman en doğru ve en güvenilir uygulamaları sunmakta olup müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir.  

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.