Dolgu işlemi
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Dolgu İşlemi

Dolgu işlemi; yüksek kiloların alıp verilmesi nedeniyle yüzün yaşlı görünmesi, yaş aldıkça yüzdeki yağ ve kas dokunun zayıflaması nedeniyle yüzün cansızlaşması, ince dudakları kalınlaştırmak, dudak asimetrilerini gidermek, derin kırışıklıkların ve çizgilenmelerin iyileştirilmesi gibi birçok alanda harikalar yaratan bir işlemdir. Yaşlanma belirtilerini cerrahi yöntemlerle de kaldırmak mümkün. Fakat cerrahi yöntemlerle yapılan işlemlerin iyileşme sürecinin uzun ve yorucu olması, dolgu işlemini daha pratik ve acısız kılıyor. Uzmanlar tarafından doğru planlanan bir tedavi programıyla uygulanan dolgunun hem iyileştirici hem de gençleştirici etkisi vardır. Sadece yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için değil, çeşitli sebepler yüzünden oluşmuş yüz asimetrilerinin de düzeltilmesinde büyük faydalara sahiptir. Polat Estetik ile size uygun tedavinin planlanmasıyla, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak mümkün!

Dolgu Nasıl Yapılır?

Yüze yapılan dolgu işlemleri, kanül ve iğneler ile belirlenen noktalara enjekte yöntemiyle dolgu malzemesinin verilmesiyle gerçekleştirilir. Cilt altına uygulanan dolgu ile derin kırışıklıkların tedavi edilmesi bile mümkündür. Dolgu işlemi sadece kırışıklıkların açılması için değil, yüz asimetrilerinin giderilmesi, ince dudakları istenilen hacme kavuşturmada, boyun ve dekolte bölgesi kırışıklıklarda ve el bölgesindeki kırışıklıklarda da tedavi edici bir yöntem olmuştur.

Dolgu Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

  • Dudak ve dudak çevresi
  • Nazolabial bölge
  • Kaş çatma çizgileri
  • Derinleşmiş alın çizgileri
  • Boyun bölgesindeki çizgiler
  • El üzeri
  • Burun üzeri

Ve doktorunuzun sizin için uygun göreceği birçok yer, dolgu işleminin uygulanabileceği uygun yerler olarak değerlendirilebilir.

Yüz Dolgusu İyileşme Süreci

Yüz dolgusunun iyileşme süreci kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bazı kişiler hiçbir morarma veya kızarıklık olmadan günlük hayatlarına devam edebilirken, bazı kişilerde ise ufak ufak morarmalar görülmesi mümkündür. Dolgudan sonra oluşacak morarmalar ve kızarıklıklar çok normaldir. Ortalama 1 hafta içinde morluklar ve kızarıklıklar iyileşecektir.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.