image 35 1170x658 6 1
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Cilt Leke Tedavisi (Mezoterapi Ve Akne Tedavisi)

Cilt lekeleri, her yaştan bireyde görülebilen ve rahatsız edici olan sorunlardan biridir. Doğuştan veya sonradan gelişen cilt lekelerinin giderilebilmesi için yapılan ameliyatsız kozmetik işlemlerden biri de mezoterapidir. Leke mezoterapisi nedir sorusuna yanıt arayan bireyler, lekelerin meydana geldiği orta deri bölgesinin bu leke görünümünden arınmasını sağlayan bir işlem olduğunu bilmelidir. Mezaterapi sayesinde cilt kusursuz bir görünüme kavuşmaktadır.

Cilt Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yaşlılık, hamilelik, ilaç kullanımı, güneş, dış etkenler, genetik gibi sayısız nedenden dolayı cilt lekeleri meydana gelebilmektedir. Ortaderi bölümünde meydana gelen bu lekeler, cildin en üst tabakasında beliğin bir şekilde görülebilmektedir. Bu sorunların ortadan kaldırılması için en çok tercih edilen etkili yöntem ise leke mezoterapisidir.

Ciltteki lekelere karşı yapılan mezoterapi işlemi, temel olarak özel bir ilaç sıvısının lekeli bölgeye uygulanması ve lekeyi yok edilmesi üzerine kuruludur. Bu sayede etken ilaç maddesi lekelerin üzerine etki etmekte ve bu görünüme sebebiyet veren kusurları ortadan kaldırmaktadır. Lekeler doğuştan da olsa, sonradan da belirse, mezoterapi lekeler üzerinde tamamen etkilidir.

Leke Mezoterapisi Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Leke mezoterapisi yaptırmayı düşünenler, ilk seansta etki alıp alamayacaklarını merak etmektedir. Leke mezoterapisi etkisini ne zaman gösterir sorusuna cevap arayan bireyler, ilk seans sonrası gözle görülür bir açılma göreceklerini bilmelidir. Ancak ilacın tam olarak etki edip lekeleri tamamen yok etmesi ortalama 3 aylık bir süreci kapsamaktadır.

Leke mezoterapisi işleminin etki gösterme süresi, tamamen ilaç maddesinin lekeler üzerinde etki etme süresi ile orantılıdır. Bu nedenle görülecek fark, kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak lekelerin giderilmesi için yıllardır kullanılan ve en etkili yöntemin mezoterapi olduğunu bilmek gerekir.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.