image 35 1170x658 11 1
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Damar Tedavisi (Köpük Ve Ozonla Tedavi)

Varis, her yaştan insanda meydana gelebilen bir rahatsızlıktır. Yaşlılık, uzun süre ayakta kalma, dar kıyafetler giyme, genetik gibi sayısız nedenden dolayı meydana gelebilen varis, skleroterapi köpük tedavisi ile giderilebilmektedir. Bu tedavi yöntemi, varisli damarların ortadan kaldırılmasını sağlarken bir yandan da özellikle bacaklarda görülen estetik bozukluğun önüne geçmektedir. Bu nedenle varis hastalarının en çok tercih ettiği tedavi yöntemidir.

Damar Tedavisi Nedir?

Damar tedavisi, varisli olan bölgenin bu kötü görünümden uzaklaşmasını sağlayan bir tür ameliyatsız tedavidir. Varis köpük tedavisi nedir sorusuna yanıt arayan bireyler, bu işlemin acısız şekilde yapılabildiğini bilmelidir. Bu tedavi türü, basit tabirle varisli olan damarlara ilaç enjekte edilmesi ile sağlanmaktadır. Tedavide kullanılan ilaç, bu varisli damarı kapatmakta ve vücuttaki kan akışının diğer damarlara yönlendirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede varisli damar kapatılmış olurken, bu kötü görünüm de tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Varis Köpük Tedavisi Zararlı Mı?

Varislerin giderilmesinde en etkili yöntem olan bu tedavi, tamamen zararsızıdır. Varis köpük tedavisi zararları araştırması yapan bireyler, herhangi bir olumsuz kanıt ile karşılaşmamaktadır. Zira varisli damarların kapatılması vücuda hiçbir etki etmemektedir. Ayrıca kullanılan ilaçlar gerekli testlerden geçirildiği için varis köpük tedavisinin komplikasyonlara sebebiyet vermesi söz konusu dahi değildir.

Varis Köpük Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Bu ameliyatsız işlem ile ilgili en çok yöneltilen sorulardan bir tanesi de varis köpük tedavisi ne kadar sürer olmaktadır. Bu işlem, birden fazla seansta tamamlanmakta ve hastanın varis durumuna göre farklı zamanlar alabilmektedir. Genellikle her bir seans 50 dakika sürmektedir. Varisler tamamen bittiğinde de seanslar sona erdirilir ve kalıcı olarak bu varis görümü ortadan kaldırılmış olur.

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.