Elektro Stimülasyon
Beklemeden Randevu Al

Kayıt Olmadan Hızlı Yer Ayırt !

Hizmet İçin Randevu Almak İstiyorsan Hemen İletişime Geç

Elektro Stimülasyon 

Elektro stimülasyon zayıflama konusunda oldukça başarılı sonuçlar veren ve bu nedenle özellikle son dönemlerde tercih sebebi olan bir cihazdır. Bilindiği üzere pek çok kimse, istenmeyen kilolar ile baş başa kalmakta ve kilolarından kurtulmak için çeşitli çalışmalar içerisinde olmaktadır.  

Nöromüsküler sistemin düşük voltajlı elektrik akımı ile uyarılmasını mümkün kılan elektro stimülasyon cihazı, son dönemlerde zayıflamak isteyen kişilerin isteklerini yerine getirme konusunda başarılı sonuçlar vermektedir. Rasping incelme yöntemi olarak bilinen uygulama; cilt, cilt altı ve derin kas gruplarının yüksek frekansa sahip elektriksel uyarılar ile birlikte aktif hale getirilmesini mümkün kılmaktadır. Bu bağlamda elektrostimülasyon sıkılaşma sağlayan bir uygulama olarak bilinmektedir.  

Elektro Stimülasyon Nedir? 

Son dönemlerde Rasping zayıflama yöntemlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkan ve özellikle fazla kilolarından şikayetçi olan kişiler tarafından tercih edilen elektro stimülasyon; cilt, cilt altı ve derin kas gruplarının yüksek frekans aracılığıyla elektriksel uyarılarla aktif hale getirilmesini olanaklı kılmaktadır. Bu nedenle lokal zayıflama için ön plana çıkan cihazlardan bir tanesidir. Pek çok sorunda olumlu bir etki sunmakta ve bu nedenle başarılı bir cihaz olarak bilinmektedir.  

Elektro Stimülasyon Yönteminin Etkili Olduğu Sorunlar Nelerdir? 

Elektrostimülasyon Cihazı, farklı bölgeler için tercih edilebilecek yüksek teknolojili bir cihazdır. Cihaz ile birlikte gerçekleştirilen uygulamanın etkili olduğu sorunlar genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir: 

  • Yağ birikimlerinin azaltılması 
  • Vücut yağ oranının azaltılması 
  • Cilt sarkmalarında toparlanma sağlanması 
  • Bölgesel yağlanmada yağ yakımının gerçekleştirilmesi 
  • Kas spazmlarının giderilmesi 
  • Kronik kas ve eklem ağrılarında hafifleme sağlanması 
  • Dolaşım bozukluğu bulgularının azaltılması 
  • Birikmiş sıvıların azaltılması ve drenajı 
  • Vücudun şekillendirilmesi 
  • Vücutta meydana gelen gevşekliğin giderilmesi 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen sorunların tamamı, elektro stimülasyon ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu bağlamda cihaz, yukarıdaki sorunların azaltılması noktasında oldukça başarılıdır.  

Elektro Stimülasyon Faydaları Nelerdir? 

Elektro stimülasyon cihazı tarafından gerçekleştirilen uygulamanın pek çok faydası bulunduğu için özellikle son dönemlerde birçok insan, bu yöntemi tercih etmektedir. Uygulamanın faydalarından ilki, Rasping incelmeyi mümkün kılmasıdır. Bilindiği üzere pek çok insan, fazla kilolarından şikayetçi olsa da kilolarından kurtulma konusunda başarı sağlayamamaktadır. Fakat yöntem dahilinde elektrostimülasyon sıkılaşma gerçekleştirilmekte olup istenmeyen kilolardan kurtulmak olanaklı hale gelmektedir.  

Uygulamanın faydalarından bir diğeri de vücut yağ oranlarının azaltılmasıdır. Bu nedenle birçok insan, uygulamayı tercih ederek istediği görüntüye ulaşma şansı elde etmektedir.  

Profesyonel Elektro Stimülasyon Tedavisi 

Dilan Polat Güzellik Salonu, elektro stimülasyon cihazı aracılığı ile pek çok konuda müşterilerine hizmet sunmakta ve onların istedikleri görüntüye kısa sürede ulaşabilmesini mümkün kılmaktadır. Elektro Stimülasyon Cihazları dahilinde profesyonel ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilen uygulama ile ilgili detaylı bilgi almak ve hizmetten faydalanmak için çeşitli iletişim kanalları üzerinden firma yetkilileri ile görüşebilir ve profesyonel bir şekilde sunulan hizmetten yararlanma şansı elde edebilirsiniz. 

UZMANLARIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, kurumsal bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.