Eye-Liner Uygulaması Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Eye-Liner Uygulaması Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Kalıcı makyaj ile kısa eyeliner uygulaması yardımı ile, hergün eyeliner çekmenize ve gün içerisinde sürekli olarak yenilemenize lüzum kalmaz. Arzu ettiğiniz zaman kısa eyeliner?ın kuyruğunu biraz daha uzatarak kullanabilirsiniz.

Kalıcı makyaj ile uzun (kuyruklu) eyeliner uygulaması yardımı ile her zaman çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz. Günlük makyajında eyelinerı çoğu zaman kullanan kişiler tarafınca çok tercih edilen Kalıcı Makyaj uygulamasıdır.

Günlük makyajında eyelinerı sürekli tercih etmeyen, yalnızca gözlerinin daha büyük görünmesini isteyen kadınlar için kalıcı dipliner uygulaması tercih edilmektedir. İstediğiniz zaman diplinerı kalınlaştırarak kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlar.

Kalıcı Eyeliner Nedir ?


Göz kapağının üst bölgesine yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Göz kapağı üzerine kuyruklu veya kuyruksuz olarak yapılabilmektedir.

Kalıcı Dipliner Nedir ?


Göz kapağının üst bölgesinde kirpik diplerine ince bir hat biçiminde yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kalıcı Eyeliner Yaparken Acır mı ?


Hayır. Uygulama öncesinde göz kapağı üstüne lokal anestezi kremi uygulanır. Uygulama esnasında veya sonrasında kişi hiçbir ağrı hissetmez.

Kalıcı Eyeliner Fiyatları Nedir?


Kalıcı Eyeliner ve Dipliner fiyatları kullanılan tekniğe ve kişinin cildinde önceden uygulama olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Her cilt tipi için uygun olan teknik farklıdır. Bu nedenle sizin cildinize en ideal tekniğe karar vermek için lütfen bedava dağıttığı bir ön görüşme randevusu alınız.

Uygulama süresi nedir ?


Kalıcı Eyeliner veya Dipliner uygulamalarında ortalama işlem süresi 2 saat kadardır. İlk seanstan ortalama 3 hafta sonrasında kontrol seansı vardır.

Yorum Gönder